Przejdź do treści
slider1
slider3
slider5
Przejdź do stopki

Imieniny Marianny

Imieniny Marianny

Treść

Już ❼​ maja będziemy świętować IMIENINY MARIANNY.
Zapraszamy na III Festiwal Muzyczny im. Marianny Orańskiej.
Czekają nas niezapomniane atrakcje, w tym prezentacje specjałów kulinarnych z Polski, Czech, Niemiec, Holandii oraz kuchni żydowskiej, ukraińskiej, białoruskiej i śląskiej. Będzie też wiele stoisk handlowych z wystawcami kwiatów, roślin i produktów regionalnych. Dodatkowo, będzie można zobaczyć prezentację ptaków drapieżnych, posłuchać koncertu jazzowego PATIO Sax Band, a także koncertu sygnalistów "Odgłosy Kniei".
Dla najmłodszych przygotowaliśmy rowerowe miasteczko oraz wiele występów dzieci i młodzieży z gminy Kamieniec Ząbkowicki.
Na koniec wieczoru będzie też koncert 'Pola i Deszcz".
To wyjątkowe wydarzenie, które z pewnością umili nam czas spędzony w gronie rodziny i przyjaciół.
Przyjdź i razem z nami świętuj IMIENINY MARIANNY!
Zarejestruj się na to wydarzenie już dziś.
Aby się zarejestrować:
1. Skorzystaj z kalendarza, wybierz datę 7 maja, kliknij na Imieniny Marianny i wypełnij formularz. Wybierz dokładną datę rejestracji. Po prawidłowej rejestracji otrzymasz e-mail potwierdzający.
2. Pod kalendarzem znajdują się opisane wydarzenia, kliknij "Zarejestruj się" wypełnij formularz rejestracyjny. Wybierz dokładną datę rejestracji. Po prawidłowej rejestracji otrzymasz e-mail potwierdzający.
Projekt “Nowa jakość zwiedzania w romantycznym zespole pałacowo-parkowym w Kamieńcu Ząbkowickim” jest finansowany przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię w ramach funduszy EOG i funduszy norweskich
13025