Przejdź do treści
slider1
slider3
slider5
Przejdź do stopki

"Pałacowe legendy"

Treść

Chcielibyśmy Was serdecznie zaprosić na nasze nadchodzące wydarzenie "𝗣𝗮ł𝗮𝗰𝗼𝘄𝗲 𝗟𝗲𝗴𝗲𝗻𝗱𝘆"!
Już 𝟲 𝗺𝗮𝗷𝗮.
To będzie niesamowita okazja, by stworzyć swoje własne bajkowe stwory.
Podczas warsztatów dzieci będą miały okazję wcielić się w rolę twórców i projektantów swoich własnych bajkowych postaci. Będą mogły dać upust swojej wyobraźni, tworząc kolorowe postacie, które zamieszkują wspaniałe pałace.
To wspaniałe wyzwanie, które z pewnością rozbudzi kreatywność każdego młodego człowieka. Zachęcamy do przyjścia i spędzenia razem z nami czasu na tworzeniu niezapomnianych wspomnień!
Zapraszamy serdecznie.
𝗭𝗮𝗿𝗲𝗷𝗲𝘀𝘁𝗿𝘂𝗷 𝘀𝗶𝗲̨ na to wydarzenie już dziś!
Aby się zarejestrować:
1. Skorzystaj z kalendarza, wybierz datę 6 maja, kliknij na Pałacowe historie i legendy i wypełnij formularz. Wybierz dokładną datę rejestracji. Po prawidłowej rejestracji otrzymasz e-mail potwierdzający.
2. Pod kalendarzem znajdują się opisane wydarzenia, kliknij "Zarejestruj się" wypełnij formularz rejestracyjny. Wybierz dokładną datę rejestracji. Po prawidłowej rejestracji otrzymasz e-mail potwierdzający.
Projekt “Nowa jakość zwiedzania w romantycznym zespole pałacowo-parkowym w Kamieńcu Ząbkowickim” jest finansowany przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię w ramach funduszy EOG i funduszy norweskich.
13025