Przejdź do treści
slider1
slider3
slider5
Przejdź do stopki

Spotkanie autorskie z Jakubem Małeckim

Spotkanie autorskie z Jakubem Małeckim

Treść

Czytelnicy poszukujący dobrej literatury współczesnej mają nie lada okazję poznania młodego, ale już uznanego polskiego pisarza. Na zaproszenie ząbkowickiego koła Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich w czwartek, 9 listopada 2017 r. JAKUB MAŁECKI spotka się o godz. 18.00 ze swoimi fanami w restauracji Dolnośląska. Mecenasami tego wydarzenia literackiego są: Pani Justyna Szulikowska – firma JS Nieruchomości S.A. oraz Pan Adam Pierzga – firma Magnezyty Grochów S.A.

Jakub Małecki, lat 35, opublikował do tej pory dziewięć tytułów prozy. Początkowo zajmowała go literatura z gatunku science fiction. Ostatnie książki są już głęboko osadzone w naszej polskiej rzeczywistości. Aczkolwiek nie brakuje w nich odniesień do historii XX-wiecznej.

Jest laureatem wielu wyróżnień, z których chyba najcenniejszymi są nominacje do nagrody Nike za powieść ”Dygot” i opowiadania „Ślady”.

O obu były już echa w portalu doba.pl (linki do DYGOTU i ŚLADÓW w rubryce – Zaczytani)

Spotkanie autorskie jest nie tylko okazją zobaczenia na żywo znanego pisarza, porozmawiania z nim, wymiany opinii. Będzie można kupić któryś z tytułów gościa i wyjść z wydarzenia z dedykacją. Co zawsze podnosi wartość książki.

Serdecznie, szerokim gestem z a p r a s z a m y wszystkich ciekawych i gościa SBP, Jakuba Małeckiego i jego książek.

1183